Posiadamy 6 koni i kucyków różnych ras, wielkości, umaszczenia, umiejętności i charakteru. Jazdy rekreacyjne prowadzone są przez doświadczonego instruktora, który dostosuje program zajęć do możliwości i oczekiwań jeźdźca.

Do Państwa dyspozycji mamy:

  • zadaszony, ogrodzony i oświetlony lonżownik, doskonały do nauki jazdy konnej,
  • oświetloną ujeżdżalnię,
  • szatnię i łazienkę mieszczącą się w pensjonacie.

Oferujemy:

  • spacery na kucykach dla najmłodszych,
  • naukę i doskonalenie umiejętności jeździeckich,

Specjalnie dla najmłodszych miłośników koni przedstawiamy Akademię Małego Kucyka. W programie m.in. nauka zachowania w obecności koni, nauka pielęgnacji i siodłania konia. Dzieci w wieku przedszkolnym, grupa 4-5 osób, czas 30 min.

Ponadto oferujemy gry i zabawy dla zorganizowanych grup na terenie Ośrodka, zajęcia z kucykami w szkołach i przedszkolach, okazjonalne wypożyczenie kucyka i osiołka.

.

POZNAJ NASZE KONIE I KUCYKI

Picola

Córka Primka, dynamiczny konik, choć czasem bywa uparta. Potrafi wiele nauczyć jeźdźca. Za smakołyki zrobi wiele. Lubi kąpiele i zabiegi pielęgnacyjne, które się przy niej wykonuje.

Primek

Wyjątkowej urody, nieco nieufny. Nie da się przekupić za marchewkę. Trzeba zdobyć jego zaufanie. Chętny do pracy, tylko dla dobrych jeźdźców.

Karmelka

Mądra, zrównoważona klacz. Jedyny wyższy koń w stadzie. Dużo potrafi, nudzą ją zajęcia ujeżdżeniowe, najbardziej lubi skakać przez przeszkody.

Bilbo

Urokliwy, sympatyczny kucyk. Najmniejszy w naszej stajni. Mały psotnik, ale zawsze chętny do pracy. Przyjaciel Tofika.

Tofik

Odważny pełen energii i elegancji kucyk. Lubi sprawdzać umiejętności jeźdźca i mieć inny pomysł na zajęcia. Przyjaciel Bilba.

Madryt

starszy, doświadczony kuc. Zrównoważony, idealny dla początkujących Jeźdźców. Bardzo lubi smakołyki, co widać po jego wyglądzie. Nieco uparty, nie lubi się dzielić swoją wiedzą.

GALERIA