AGNIESZKA CHROMIK

ULUBIONY CYTAT MOTYWACYJNY/MOTTO: Goń za marzeniami

W JAKIM OBSZARZE TRENINGU SIĘ SPECJALIZUJĘ: kształtowanie prawidłowej postawy

MÓJ NAJWIĘKSZY SUKCES ZAWODOWY: 1 miejsce w długodystansowych rajdach konnych w 2000 roku, przygotowanie młodych koni do pracy z dziećmi

CO LUBIĘ: zwierzęta, zdrowy tryb życia

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ ZE MNĄ? Z zaangażowaniem podchodzę do zajęć, pokazuje piękno jeździectwa

GDYBYM NIE BYŁA TRENEREM BYŁBYM: tylko tym kim jestem teraz

KAMIL NAPIERAŁA

ULUBIONY CYTAT MOTYWACYJNY/MOTTO: To co masz zrobić jutro zrób dziś! Druga dewiza Myślenie ma kolosalną przyszłość

W JAKIM OBSZARZE TRENINGU SIĘ SPECJALIZUJĘ: Treningi tenisowe dla dorosłych

MÓJ NAJWIĘKSZY SUKCES ZAWODOWY: Ciężko mi wskazać ten 1 konkretny

CO LUBIĘ: Uwielbiam piesze wycieczki po górach (głównie Tatrach), meteorologie, podróże krajowe i zagraniczne, dobrze zjeść

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ ZE MNĄ? Jestem cierpliwy, mam duże poczucie humoru,  zarażam pasją

GDYBYM NIE BYŁ TRENEREM BYŁBYM: Prezenterem pogody, przewodnikiem tatrzańskim lub pilotem wycieczek po świecie

WANDA CHROMIK

ULUBIONY CYTAT MOTYWACYJNY/MOTTO: Koń to najlepszy psycholog – pokaże kim naprawdę jesteś.

W JAKIM OBSZARZE TRENINGU SIĘ SPECJALIZUJĘ: Psychologia – budowanie własnej wartości i mocy sprawczej, w połączeniu z empatią.

Jeździectwo – w pełnym pojęciu kompleksowego treningu, z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą.

MÓJ NAJWIĘKSZY SUKCES ZAWODOWY: Z jeździectwem mam kontakt od 27 lat, z tego 17 – zawodowo. Specjalizacja – nauka dzieci i młodzieży jazdy konnej od podstaw. Sukces – zarażam mądrym i rozsądnym podejściem do koni,  wielu moich podopiecznych – będąc dorosłymi- nadal uprawia jeździectwo, a kilka osób stanęło na najwyższym podium w mistrzostwach Polski i Europy w skokach.

CO LUBIĘ: Zumbę i bokwę

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ ZE MNĄ? Jeździectwo jest zaliczane do sportów ekstremalnych, dlatego najważniejsze jest bezpieczeństwo – o to walczę jak lwica dla moich klientów. Dodatkowo- prowadzę zajęcia stopniując wymagania, dochodząc do poziomu  indywidualnego zadowolenia klienta. Nie udowadniam nic na siłę ,w teamie - koń i człowiek nie można pójść na skróty w dojściu do perfekcji.

GDYBYM NIE BYŁ TRENEREM BYŁBYM: Psychologiem – to moja druga pasja J

BARTŁOMIEJ MICHALAK

ULUBIONY CYTAT MOTYWACYJNY/MOTTO: Trener jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być Tom Landry

Poza tym wierzę w ciężką pracę, nikt niczego nie dostanie za darmo. Trzeba stawiać sobie cele i wytrwale dążyć do nich!!!

W JAKIM OBSZARZE TRENINGU SIĘ SPECJALIZUJĘ: Tenis – Najchętniej nauczam i wprowadzam od podstaw w tajniki gry w tenisa. Biomechanika ruchu w tej dziedzinie to mój konik. Równie chętnie prowadzę zajęcia doskonalące technikę z młodzieżą i dorosłymi.

Trening ogólnorozwojowy – siła, szybkość, wytrzymałość J

Biegi średnio i długodystansowe – planowanie i programowanie treningu, doskonalenie techniki biegu, treningi indywidualne oraz grupowe, konsultacje zawodnicze.

MÓJ NAJWIĘKSZY SUKCES ZAWODOWY: Zainspirowałem do trenowania tenisa dziesiątki a może nawet i setki osób w wieku od 3,5 do 75 lat.

CO LUBIĘ: Trenować crossfit, ścigać się na gokartach, wędrować po górach

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ ZE MNĄ? Tego nawet nie da się opisać. Przyjdź i sprawdź.

GDYBYM NIE BYŁ TRENEREM BYŁBYM: Kierowcą rajdowym – uwielbiam sportowe samochody oraz emocje, jakie towarzyszą w trakcie dynamicznej jazdy.