KAMIL NAPIERAŁA

ULUBIONY CYTAT MOTYWACYJNY/MOTTO: To co masz zrobić jutro zrób dziś! Druga dewiza Myślenie ma kolosalną przyszłość

W JAKIM OBSZARZE TRENINGU SIĘ SPECJALIZUJĘ: Treningi tenisowe dla dorosłych

MÓJ NAJWIĘKSZY SUKCES ZAWODOWY: Ciężko mi wskazać ten 1 konkretny

CO LUBIĘ: Uwielbiam piesze wycieczki po górach (głównie Tatrach), meteorologie, podróże krajowe i zagraniczne, dobrze zjeść

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ ZE MNĄ? Jestem cierpliwy, mam duże poczucie humoru,  zarażam pasją

GDYBYM NIE BYŁ TRENEREM BYŁBYM: Prezenterem pogody, przewodnikiem tatrzańskim lub pilotem wycieczek po świecie

BARTŁOMIEJ MICHALAK

ULUBIONY CYTAT MOTYWACYJNY/MOTTO: Trener jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być Tom Landry

Poza tym wierzę w ciężką pracę, nikt niczego nie dostanie za darmo. Trzeba stawiać sobie cele i wytrwale dążyć do nich!!!

W JAKIM OBSZARZE TRENINGU SIĘ SPECJALIZUJĘ: Tenis – Najchętniej nauczam i wprowadzam od podstaw w tajniki gry w tenisa. Biomechanika ruchu w tej dziedzinie to mój konik. Równie chętnie prowadzę zajęcia doskonalące technikę z młodzieżą i dorosłymi.

Trening ogólnorozwojowy – siła, szybkość, wytrzymałość J

Biegi średnio i długodystansowe – planowanie i programowanie treningu, doskonalenie techniki biegu, treningi indywidualne oraz grupowe, konsultacje zawodnicze.

MÓJ NAJWIĘKSZY SUKCES ZAWODOWY: Zainspirowałem do trenowania tenisa dziesiątki a może nawet i setki osób w wieku od 3,5 do 75 lat.

CO LUBIĘ: Trenować crossfit, ścigać się na gokartach, wędrować po górach

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ ZE MNĄ? Tego nawet nie da się opisać. Przyjdź i sprawdź.

GDYBYM NIE BYŁ TRENEREM BYŁBYM: Kierowcą rajdowym – uwielbiam sportowe samochody oraz emocje, jakie towarzyszą w trakcie dynamicznej jazdy.