Boccia

Boccia (inaczej pentaka lub gra w bule) to gra dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Polega na rzucaniu metalowymi kulami w stronę mniejszej kolorowej kuli zwanej „świnką”. Punkt zdobywa drużyna, która wykaże się większą precyzją i rzuci swoje kule jak najbliżej „świnki”, można również wybijać kule przeciwników.

W naszym parku rekreacyjnym znajdują się dwa boiska do gry w bule – mniejsze przeznaczone do nauki i większe do rozgrywek.
Boisko jest dostępne w sezonie letnim.

Indiaka

Gra polegająca na przebijaniu specjalnej lotki zakończonej piórkami, dłonią bądź rakietką przez siatkę. Proste zasady gry pozwalają na uczestnictwo w niej dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Boisko do gry ma wymiary 5mx10m, a siatka wysokość 1,5m (w przypadku gry dwóch graczy), jeżeli jest od 2 do 4 graczy boisko ma wymiary 6mx12m, a siatka zawieszona jest na wysokości 1,85m. Boisko wykonane jest ze sztucznej nawierzchni, wyposażone w sztuczne oświetlenie.

Krokiet

W naszym malowniczym ogrodzie znajduje się boisko do krokieta ze sztucznej trawy o wymiarach 25m x 15m (wersja amerykańska) z możliwością ustawienia na nim do 20 bramek w różnych kombinacjach, co sprawia, że każda gra stawia nowe wyzwania. Boisko dostępne jest w sezonie letnim.

Mini golf

W Medincus Active znajduje się 13 dołków (w tym 1 służący do nauki) wykonanych ze sztucznej trawy zapewniającej komfort gry. Przy większości pól trzeba się zmierzyć z przeszkodami w postaci kamyków, piasku, wody, górek czy dołów. Minigolf położony jest w malowniczym lesie, zapewniającym wyciszenie się oraz niezbędną koncentrację.

nawierzchni, wyposażone w sztuczne oświetlenie.