OFERTA SPORTOWA 2022/23

Rozwijaj swoje pasje z MEDINCUS Active! Oferta sportowa na sezon 2022/23 to doskonały pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu, a także relaks i wypoczynek w otoczeniu natury z pakietami Active Day.

OBIEKTY SPORTOWE

Oferujemy wynajem profesjonalnych powierzchni sportowych m.in. do gry w kręgle, tenisa, squasha, czy piłki nożnej. Do dyspozycji oddajemy obiekty sportowe i rekreacyjne zlokalizowane w hali sportowej i na zewnątrz. Oferujemy indywidualne treningi i lekcje z instruktorami tenisa oraz squasha.

GRUPOWE ZAJĘCIA SPORTOWE

Organizowane w Ośrodku MEDINCUS Active zajęcia sportowe to propozycja dla dzieci lubiących aktywnie spędzać czas. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy dostosowują program zajęć do potrzeb i umiejętności uczestników. W nadchodzącym sezonie funkcjonować będą szkółki tenisowe oraz piłkarskie. Zajęcia grupowe organizowane są w czasie pozalekcyjnym, a także w weekendy. Program treningów pozwala na dołączenie do grupy w dowolnym momencie.

REKREACJA

Spędź aktywnie dzień z rodziną w MEDINCUS Active! Przedstawiamy ofertę na aktywny, rodzinny wypoczynek na terenie Ośrodka MEDINCUS Active. Pakiety Active Day to połączenie relaksu w Strefie Wellness Hotelu Park Kajetany ze zwiedzaniem mini zoo i aktywnościami sportowymi. To doskonały pomysł na całodzienny wypoczynek z dala od zgiełku miasta.

KLIKNIJ i dowiedz się więcej.

About the Author

By webadmin / Administrator, bbp_keymaster on sie 04, 2022