Medincus Active w Kajetanach, gm. Nadarzyn to idealne miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu, relaks i wypoczynek.

Podstawową ideą Medincus Active jest propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu. Proponujemy ciekawe formy rozrywki i odpoczynku, które przyczyniają się do rozwoju zainteresowań, podwyższenia aktywności fizycznej oraz rozładowania napięcia dnia codziennego, gwarantując dobrą zabawę dla całej rodziny. Jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy kompleksowe obiekty sportowe i rekreacyjne. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorsko-trenerską, która program zajęć dostosowuje do możliwości i umiejętności uczestników. Bardzo popularną formą rekreacji w Medincus Active są różne gry i sporty zespołowe. Oprócz wszystkim znanych takich jak piłka nożna, siatkówka czy tenis ziemny coraz większą popularnością cieszą się gry rekreacyjne na powietrzu m.in. krokiet, boccia, shuffleboard, indiaka, mini golf, badminton. Ważnym czynnikiem jest możliwość uprawiania tych sportów przez każdego, także przez seniorów i dzieci.

W naszym Medincus Active oferujemy także naukę jazdy konnej, spacery na kucykach dla najmłodszych. Przebieg zajęć dostosowany jest do możliwości i oczekiwań każdego jeźdźca.

Posiadamy  szeroką ofertę dla firm, proponując organizację różnego rodzaju szkoleń i konferencji, imprez firmowych, eventów, spotkań biznesowych i okolicznościowych, które przygotowywane są z myślą o konkretnych wymaganiach i oczekiwaniach klienta. Wybór miejsca na organizację spotkania należy do Państwa, proponujemy elegancką salę bankietową, trzy nowoczesne sale konferencyjne lub klimatyczną salę w „Chacie Góralskiej”.

Malowniczy krajobraz naszego Ośrodka to idealne miejsce na wszelkie imprezy plenerowe, pikniki klasowe, imprezy rodzinne i urodziny dla dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszą się organizowane przez nas Warsztaty i Półkolonie dla dzieci i młodzieży, liczne obiekty rekreacyjno-sportowe umożliwiają zorganizowanie atrakcyjnych zajęć, prowadzonych przez wyspecjalizowanych i doświadczonych instruktorów i animatorów.

Medincus Active to spokojne i urzekające zielenią ogrodów miejsce, oferujące szeroką gamę usług, m.in. sportowych i rekreacyjnych.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą: