Mapka atrakcji Ośrodka MEDINCUS ACTIVE

Zapraszamy do zapoznania się z mapą atrakcji Ośrodka Medincus Active, który jest częścią kompleksu Park Kajetany.

Dzięki mapie kompleksu, nie tylko poznacie dokładną lokalizację miejsc wartych odwiedzenia, ale także kompleksowo zaplanujecie swój pobyt w Kajetanach.

Na planie zaznaczone są wszystkie atrakcje parku. Znajdziecie tu szczegółowe informacje o dokładnych lokalizacjach zwierząt w naszym mini zoo wraz ze ścieżkami spacerowymi prowadzącymi do najdalszych zakątków naszego mini ogrodu zoologicznego. Spotkacie w nim m. in. papugi ara, wiele gatunków gołębi, pawie, daniele, renifery i inne.

Mapka jest integralna częścią nowego oznaczenia w mini zoo, którym są tabliczki informacyjne, przedstawiające ciekawe informacje o naszych lokatorach, w tym między innymi występowanie i środowisko pochodzenia, wymiary i wygład, tryb życia i zachowanie oraz pożywienie i ciekawostki. Dzięki mapie i tabliczkom informacyjnym wizyta w naszym zoo będzie zatem ciekawą wycieczką edukacyjną i poznawczą. Co ciekawe, w naszym parku znajdziecie informacje także o naturalnie występujących w nim zwierzętach, w tym np. jeżach, sójkach, szpakach, dzięciołach etc.

Na mapie zamieszczone są także lokalizacje wszystkich naszych obiektów sportowo-rekreacyjnych, zarówno tych wewnętrznych np. strefa basenowa Hotelu Park Kajetany***, hala sportowa, kręgielnia, boisko do tenisa, squasha jak i zewnętrznych, w tym m.in. boisko do badmintona, siatkówki plażowej, tenisa, wybieg dla koni, lonżownik, ujeżdzalnia i inne.

Ważną częścią kompleksu Park Kajetany jest także Restauracja Pod Ślimakiem i Kawiarnia, umożliwiające idealne uzupełnienie wizyty w Kajetanach np. wspólny rodzinny obiad, kawę czy deser.

Na mapie znajdziecie także inne ciekawe i ważne obiekty, m.in. plac zabaw dla dzieci, Muzeum Ślimaka, a także te bardziej praktyczne jak np. sale konferencyjne, parkingi, sklepik, kiosk, aptekę.

Zapraszamy do zapoznania się z mapką i odwiedzin w Kajetanach.

A już niebawem niniejszą mapę, w większym formacie, znajdziecie także na naszym terenie.

About the Author

By eczerwinska / Administrator, bbp_keymaster on cze 22, 2020